Dodane przez Paulina - pon., 03/29/2021 - 12:22
Wystawa prac Katarzyny „Kasildy” Kruczyńskiej „Drzewa życia” od 1 do 30 kwietnia w Sopotece

W dniach od 1 do 30 kwietnia 2021 roku, przechadzając się wzdłuż szklanych ścian Sopoteki – galerii kultury multimedialnej, będzie można podziwiać obrazy namalowane farbami akrylowymi autorstwa Katarzyny „Kasildy” Kruczyńskiej. Prace składają się na wystawę pt. „Drzewa życia”.

Katarzyna „Kasilda” Kruczyńska o sobie:

„Jestem malarką i psychoterapeutką. Tworzę od 19 lat. Początki swojej twórczości dostrzegam już w dzieciństwie, ale własny, świadomy styl zaczął formować się w okresie tzw. młodej dorosłości, czyli w okresie studiów filozofii. Potem nastał czas wielu podróży twórczych, dzięki którym mogę obecnie integrować na płótnie tak bliskie mi sztukę i psychoterapię.

Dziś przychodzę do Was z obrazami, w których daję swoje rozumienie obszarów znajdujących się wewnątrz każdego z nas.

Prezentowana seria prac z cyklu Drzewa życia jest wynikiem moich dociekań i empatii wobec tego co tu i teraz. Staram się przekazywać nie tylko wartość estetyczną, ale przede wszystkim opowiadać o rozwijaniu umiejętności kontaktu ze swoimi uczuciami i potrzebami. Kompozycja tych obrazów symbolizuje szeroko rozumiany proces zmiany. Wyłaniająca się z nich na pierwszy rzut oka nieoczywistość po chwili może przywołać skojarzenia, głęboko ukryte tęsknoty czy treści.

Życzę Wam, aby wydobywająca się z obrazów energia była dla Was pokarmem dla duszy”.

Media społecznościowe artystki:
Instagram: @kasilda.kasilda