Dodane przez julia.zamiela@… - pt., 10/22/2021 - 07:44
Na zdjęciu znajdują się podstawowe informacje dotyczące wydarzenia oraz rysunek z wystawy.

Filia Broadway zaprasza na wystawę obrazów autorstwa Agaty Wróblewskiej – Boruckiej „Okno na świat”.

Agata Wróblewska – Borucka urodziła się 13 grudnia 1976 roku we Wschowie. Od piętnastego roku życia mieszka w Gdańsku. Podstawy warsztatu artystycznego zdobyła w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Gdyni Orłowie. Dobrze czuje się w malarstwie, jednak rysunek to jej mocna strona. Porusza się swobodnie w technikach rysunkowych, od piórka i ołówka po malarstwo pastelowe. Tematy poruszane w jej pracach to pejzaż, portret, ludzie, zwierzęta i duża doza wyobraźni. Autorka wielu wystaw indywidualnych w Polsce. Regularnie swoje prace pokazuje od 2008 roku.

Miejsce wystawy:
filia Broadway / Sopot, ul. Oskara Kolberga 9

8 listopada - 16 grudnia 2021

Wystawę można oglądać w godzinach otwarcia filii.