Dodane przez julia.zamiela@… - śr., 10/27/2021 - 12:57
Wystawa grafik Środowiskowego Domu Samopomocy w Sopocie, 29 listopada -31 grudnia

Filia „Koc i Książka” zaprasza na wystawę grafik podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy typ B w Sopocie pt. „Grafiki jak numizmatyki”

Prezentowane na wystawie grafiki powstały na warsztatach organizowanych przez filię „Koc i Książka” skierowanych do podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy typ B w Sopocie. Zajęcia prowadziła bibliotekarka i artystka -Agata Perzyńska. Uczestnicy warsztatów mieli do swojej dyspozycji prasę drukarską, dzięki której powstało wiele oryginalnych prac z zakresu monotypii, ceratorytu oraz linorytu. Artyści prezentują wiele odmiennych spojrzeń na rzeczywistość, które łączy użycie podobnych technik graficznych.

Wystawa potrwa od 29 listopada do 31 grudnia w godzinach otwarcia biblioteki.

Miejsce wystawy:
Biblioteka Sopocka, filia „Koc i Książka”
ul. Kazimierza Wielkiego 14, Sopot

Zachęcamy do obejrzenia wystawy!