Dodane przez julia.zamiela@… - śr., 08/18/2021 - 11:24
Wystawa fotografii Hanny Banackiej „IZRAEL - migawki” w filii 8 od 6 wrzesnia do 29 pazdziernika

Biblioteka Sopocka i Filia 8 zapraszają na wystawa fotografii Hanny Banackiej „IZRAEL - migawki”, która będzie czynna od 06.09-29.10.2021 r. w godzinach otwarcia filii.

Autorka o sobie:

„Przyszłam i jestem. Jestem jak ten kolorowy ptak! Kocham kolory i one kochają mnie.
Fotografuję. Moje fotografie są zazwyczaj bardzo barwne. Tak właśnie widzę Świat i tak go pokazuję. Pokazuję na mniejszych i większych wystawach w różnych miejscach Sopotu.
Od kilku lat z wielką pasją zajmuję się też decoupage’em - sztuką zdobienia. Potrafię najsmutniejszy przedmiot zmienić w kolorowy i radosny. Moimi pracami obdarowałam rodzinę i przyjaciół w Polsce i za granicą.
Kolory inspirują, wyrażają radość, wyzwalają pozytywne uczucia w relacjach międzyludzkich. Kolory to ... radosny Świat.
Uczę się fotografii i jej obróbki pod kierunkiem Pani Marzeny Parowińskiej

na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Sopocie.”