Dodane przez Paulina - pon., 09/26/2022 - 12:38
Wybicki do pary!

29 września obchodzimy 275. rocznicę urodzin patrona naszej biblioteki – Józefa Wybickiego. A jak są urodziny, to muszą być prezenty: dla was i dla nas!

Przygotowaliśmy zatem akcję „Wybicki do pary”, która potrwa cały jutrzejszy dzień – czyli 29 września.

Oto instrukcja, co zrobić, aby zgarnąć skarpety z Józefem Wybickim:

• Znajdź kogoś, kto nie jest zapisany do Biblioteki Sopockiej: może to być znajomy, ktoś z rodziny czy sąsiad.
  • Jutro (w czwartek) przyjdźcie razem do Biblioteki (adresy wszystkich filii znajdują się w zakładce „Placówki i godziny otwarcia”l). Weź ze sobą swoją Kartę Czytelnika, a osoba, która nie jest zapisana, niech zabierze ze sobą dokument tożsamości.
  • Podejdźcie do bibliotekarza. Podaj mu swoją Kartę Czytelnika, a osoba, która nie jest zapisana, niech okaże swój dokument tożsamości.
  • Poczekajcie cierpliwie chwilkę, aż bibliotekarz doda do systemu nowego czytelnika.
  • I voilà, cieszcie się ze swoich nowych skarpet!

Szczegółowy regulamin akcji „Wybicki do pary” można znaleźć poniżej.