Dodane przez Paulina - czw., 02/23/2023 - 07:25
wMITOgraj: Strażnicy Mitów #2

Podstawowe informacje

Placówka
Data wydarzenia
Opis wydarzenia

Zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu „Strażnicy Mitów”, już 11 marca o godzinie 12:00, oczywiście w Sopotece (ul. Kościuszki 14).

Zastanawialiście się kiedyś, czy dalibyście radę poruszać się z gracją legendarnych greckich herosów? A wydać z siebie nikczemny rechot lodowego olbrzyma? Zachowywać się jak japoński Kitsune, który tylko udaje, że jest człowiekiem? Tym razem nie tylko poszerzymy naszą mitologiczną wiedzę, lecz przede wszystkim poznamy sekrety warsztatu aktorskiego pod czujnym okiem Patrycji Laskowskiej – animatorki społecznej i doświadczonej miłośniczki teatru.

Patrycja Laskowska – doświadczona uczestniczka warsztatów aktorskich prowadzonych przez aktora Piotra Szejna (Akademia im. Aleksandra Zelwerowicza, Oddział Lalkarski w Białymstoku) oraz Lesława Ostaszkiewicza (aktor przy Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblagu). Uczestniczka międzynarodowego spektaklu we współpracy z Teatrem Muzycznym w Kłajpedzie (spektakl „Romeo i Julia”). Brała także udział w obozie aktorskim dla dorosłych, prowadzonym pod okiem aktora Bartłomieja Nowosielskiego i gościnnie – Artura Barcisia. Na swoim twórczym koncie ma również scenariusz do filmiku z okazji Ogólnopolskiego Dnia Etnologii i Antropologii Kulturowej.

 

Opublikuj

Opublikuj