Dodane przez admin - czw., 11/14/2019 - 09:50
Plakat warsztatów z vlogowania

Podstawowe informacje

Placówka
Data wydarzenia
Opis wydarzenia

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki
na Warsztaty z vlogowania
prowadzone przez Olgę Kowalską z Wielkiego Buka
27 listopada 2019 r.
godz. 17.00
ul. Tadeusza Kościuszki 14
Sopot Centrum
Wstęp wolny!

Chcesz poznać tajniki vlogowania? Wskazówki pomocne w prowadzeniu kanału na YouTube? A może dopiero zaczynasz vlogować i nie wiesz od czego zacząć? Warsztaty vlogowe z Olgą z Wielkiego Buka to opcja dla Ciebie! Podczas warsztatów Olga podzieli się z Tobą swoją wiedzą i kilkuletnim doświadczeniem, podpowie jak stawiać pierwsze kroki w sieci i jak prowadzić vlogową działalność, a także zdradzi sekrety, które pomogą i Tobie odnaleźć swoje miejsce w Internecie oraz wyróżnić się na tle innych.

BIO:
Olga Kowalska: rocznik 1986, filolog literaturoznawca. Ukończyła filologię polską I stopnia oraz filologię romańską II stopnia na Uniwersytecie Gdańskim. Twórczyni bloga literackiego i towarzyszącego mu kanału YouTube http://WielkiBuk.com, który prowadzi od 2012 roku. Recenzentka i promotorka literatury. Prowadzi spotkania autorskie, wywiady z pisarzami oraz warsztaty związane z promowaniem marki osobistej w sieci. Na co dzień pracuje w małej firmie zajmującej się usługami multimedialnymi.

Na warsztaty obowiązują zapisy pod adresem: sopoteka@mbp.sopot.pl.

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu NIE-zwykła biblioteka finansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

Więcej informacji: https://niezwyklabiblioteka.blogspot.com/

(Regulamin imprez/wydarzeń kulturalnych znajduje się na stronie Biblioteki).

Opublikuj

Opublikuj