Dodane przez Paulina - wt., 12/21/2021 - 14:54
Biblioteka Sopocka zaprasza na spotkanie ruchu Brahma Kumaris – jednej z największych na świecie organizacji duchowych prowadzonych przez kobiety, co do dziś pozostaje jej wyróżnikiem na tle innych przedsięwzięć tego typu. Rozpoczęta w latach 30. XX wieku inicjatywa obecnie działa w ponad 110 krajach i wspiera idee równości, świadomości spokoju oraz indywidualnej godności każdego człowieka. Wydarzenie będzie dotyczyło tak zwanego „Horoskopu Wartości” – narzędzia mającego za zadanie wspomaganie wewnętrznego

Wydarzenie będzie dotyczyło tak zwanego „Horoskopu Wartości” – narzędzia mającego za zadanie wspomaganie wewnętrznego wzmocnienia, a co za tym idzie – przezwyciężania codziennych przeciwności.
Na spotkanie zapraszamy do Sopoteki, Kościuszki 14, 4 stycznia 2022 o godzinie 17:30.