Dodane przez aleksandra.bie… - wt., 02/08/2022 - 09:08
Spotkanie z Krystyną Lars Chwin, 8 marca, godzina 18:00

Biblioteka Sopocka zaprasza na spotkanie z Krystyną Lars Chwin, które odbędzie się 8 marca 2022 o godzinie 18:00 w filii Sopoteka, Kościuszki 14.

Krystyna Lars Chwin – pisarka, wydawczyni, redaktorka. Autorka tomów poezji: „Ja, Gustaw”, „Umieranki i inne wiersze” czy „Proste wiersze o szczęściu”. We współpracy z mężem – Stefanem Chwinem – opublikowała utwory takie, jak „Ludzie-skorpiony. Przygoda Joachima El Toro na wyspach archipelagu San Juan de la Cruz” oraz „Wspólna kąpiel”. Współpracowała między innymi z pismami „Tytuł” i „Potop”.

Data spotkania, 8 marca, jest nieprzypadkowa. Z Krystyną Lars Chwin porozmawiamy nie tylko o poezji, prozie i pisaniu w ogóle, ale również – a może przede wszystkim – o kobietach!