Dodane przez julia.zamiela@… - pon., 09/20/2021 - 15:15
Na plakacie znajduje się tytuł, data i miejsce wydarzenia. Na plakacie znajdują się również dwa zdjęcia. Jedno przedstawia dziewczynkę, drugie słonia, który stoi na tle góry.

Filia nr 8 (ul. Mazowiecka 26, Sopot) zaprasza na spotkanie podróżnicze pt. „Niezwykła Republika Południowej Afryki - kraj o wielu obliczach”, które odbędzie się 25.10 o godz. 17:00.

Państwo Elżbieta i Wojciech Millerowie od wielu lat pasjonują się podróżami. Najpierw były to wycieczki campingowe z namiotem i własnym jedzeniem po Europie, potem odkrywali dalekie kraje z ciekawymi zabytkami, odmienną kulturą i obyczajami mieszkańców. Byli na wszystkich kontynentach z wyjątkiem Australii.

Państwo Elżbieta i Wojciech Millerowie na spotkaniu 25 października podzielą się wrażeniami z podróży do Republiki Południowej Afryki.

Poruszone zostaną następujące tematy:

- północ RPA i Pretoria

- kopalnia złota

- fantastyczne formacje skalne w kanionie rzeki Blyde

- wioski murzyńskie i tańce plemienne

- bajkowe Sun City

- safari w parku Krugera

- kolonie hipopotamów

- jaskinia Cango Caves

- farma strusi

- Durban i egzotyczne akwarium

- Kapsztad i Góra Stołowa

- Przylądek Dobrej Nadziei

- pingwiny afrykańskie i foki uchatki

Na wydarzenie obowiązują zapisy pod numerem tel. 58 550 66 74.

Pokaż mniej