Dodane przez magdalena.przy… - pon., 08/24/2020 - 07:55
Spotkanie autorskie z Piotrem Szmidtem (Ten Typ Mes)

Biblioteka Sopocka zaprasza do udziału w spotkaniu autorskim z Piotrem Szmidtem (Ten Typ Mes), autorem książki „Dwa psy przeżyły”.

4 września 2020 r., godz. 17:00

prowadzenie: Wojciech Szot (Zdaniem Szota)

wydarzenie odbywa się w ramach projektu „Sieć w domu”
finansowanego ze środków MKiDN

Na wydarzenie obowiązują zapisy (można zapisać się w każdej Filii Biblioteka Sopocka). Wejściówki na wydarzenie będzie można odebrać maksymalnie 20 minut przed terminem wydarzenia. Liczba miejsc ograniczona, a wydarzenie odbywa się zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego.

Spotkanie będzie transmitowane on-line na żywo.

O książce „Dwa psy przeżyły”:
Gówny bohater powieści Walter E., producent muzyczny, samotnik i pieniacz postanawia popełnić samobójstwo. Zanim ostatecznie wymiksuje się spośród żywych chce jednak wyrównać rachunki, nadać swoim fanaberiom znaczenie, rozliczyć teraźniejszość, którą zafascynowani prze’ i przyszłością rówieśnicy zdają się lekceważyć. Jad, ironia, seks, używki i muzyka nakręcają bohatera, który lubi stawiać się w roli sędziego. Czy jednak plan Waltera okaże się równie przemyślany, jak jego tyrady o szalonych czasach, w których przyszło mu (nie) żyć? Piotr Szmidt czyli Ten Typ Mes brawurowo wjeżdża w krainę prozy bez jakichkolwiek hamulców.
(źródło: lubimyczytac)