Dodane przez aleksandra.bie… - pt., 10/22/2021 - 07:14
Na plakacie znajdują się podstawowe informacje dotyczące wydarzenia oraz okładka książki.

Podstawowe informacje

Placówka
Data wydarzenia
Opis wydarzenia

Biblioteka Sopocka zaprasza na spotkanie autorskie z Maciejem Marciszem. Rozmowa będzie dotyczyła książki „Książka o przyjaźni” i odbędzie się 16 listopada 2021 o godzinie 17:30.

Urodzony w 1988 roku Maciej Marcisz karierę literacką rozpoczął „od kulis” – pracując w branży wydawniczej. Obecnie jest szefem działu Promocji i PR Grupy Wydawniczej Foksal. Nakładem W.A.B., części GW Foksal, ukazał się zarówno jego debiut – „Taśmy rodzinne”, jak i następny utwór, czyli „Książka o przyjaźni”. Autor zapisał się już w pamięci czytelników jako twórca umiejętnie przelewający na papier poczucie nostalgii, niepokoju związanego z wchodzeniem w dorosłość oraz złożoność relacji rodzinnych. Tym razem na warsztat wziął jednak to, jak ważnym elementem życia człowieka może być przyjaźń oraz jak kluczowym punktem kształtowania się ludzkiej tożsamości pozostają osoby, które na jakimś etapie życia zasłużyły sobie na miano przyjaciół.

O książce: „Książka o przyjaźni" to powieść o więzach mocniejszych niż miłość, powołaniu i rozczarowującej dorosłości. O tym kim chcemy się stać dzięki najbliższym ludziom i o codziennych kompromisach, które oddalają nas od wyobrażeń o nas samych, aż do momentu, kiedy stajemy się zupełnie do nich niepodobni. O wielkiej niewiadomej, którą jest nasze życie – do czasu, kiedy przestaje nią być.”

(Wydawnictwo W.A.B.)

Zapraszamy dn. 16 listopada 2021, godzina 17:30.

Sopoteka, Kościuszki 14

Opublikuj

Opublikuj