Dodane przez Paulina - pon., 10/12/2020 - 07:38
Spotkanie online 27.10 17:00

Biblioteka Sopocka zaprasza do udziału w spotkaniu autorskim on-line z Łukaszem Kielbanemm autorem bloga „Czas Gentlemanów” wokół najnowszej książki „Charakter. Przewodnik mężczyzny z klasą”.

29 października 2020 r., godz. 17:00
transmisja ze spotkania odbędzie się na fanpage'u Sopoteka

Łukasz Kielban – twórca Czasu Gentlemanów, autor książki „Mężczyzna z klasą. Przewodnik współczesnego gentlemana”, prezes stowarzyszenia Liga Zwyczajnych Gentlemanów, historyk. Od lat promuje wysoką kulturę osobistą i samodoskonalenie w oparciu o wartości związane z ideałem dawnych gentlemanów, ale w nowoczesnym wydaniu. Prowadzi blog, kanał video, jest autorem książki i organizatorem spotkań społeczności Czasu Gentlemanów w całej Polsce. Uznawany za jednego z najbardziej wpływowych twórców internetowych w Polsce, prelegent TEDx, poznaniak.

Czas Gentlemanów został założony w styczniu 2011 roku.

„Charakter” to przewodnik dla tych, którzy chcą walczyć z bylejakością w swoim życiu i odważą się tę walkę zacząć od siebie samych.
Wejdź na drogę mężczyzny z klasą, self-made mana i gentlemana, wyznającego zasadę: „Imperare sibi maximum imperium est” Panować nad sobą to najwyższa władza).

(źródła: czasgentlemanow.pl, lubimyczytac.pl)