Dodane przez Paulina - pon., 11/15/2021 - 10:57
Spotkanie autorskie z Katarzyną Kozłowską

Podstawowe informacje

Placówka
Data wydarzenia
Opis wydarzenia

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Katarzyną Kozłowską, które odbędzie się 30 listopada 2021 w Sopotece. Porozmawiamy o książce „Jak przeżyć 50 lat i nadal cieszyć się życiem”.

Czym jest dojrzałość? Czy to wiek metrykalny czy stan ducha? Czy to my sami decydujemy, kiedy inni ludzie zaczną nas postrzegać jako starych, czy może jest to niezależne od nas? Co w ogóle kryje się za określeniem „starość” i dlaczego wzbudza ono w naszej kulturze taki ogromny strach? O odpowiedź na te i inne pytania poprosimy autorkę „Jak przeżyć 50 lat i nadal cieszyć się życiem”, Katarzynę Kozłowską. Przelewając swoje doświadczenia na papier, podróżniczka i pisarka podzieliła się receptą na doświadczanie radości w życiu niezależnie od wieku, a spotkanie autorskie będzie szansą na rozwinięcie jej przemyśleń na temat tego, jak czerpać z otaczającej nas rzeczywistości pełnymi garściami.

Katarzyna Kozłowska - podróżniczka, która przełamuje stereotypy wieku i udowadnia, że metryka nie jest przeszkodą w realizacji marzeń. Samotnie zwiedziła wiele miejsc na świecie, wspina się po górach, pisze i wydaje książki oraz prowadzi bloga podróżniczego: www.goanywhere.to. Autorka zawodowo związana jest z Sopotem, gdzie jako trenerka motywuje do zdrowego i aktywnego trybu życia.

(Źródło: wydawnictwo Novae Res)

Na spotkanie zapraszamy 30 listopada 2021 o 17:00 do Sopoteki (Kościuszki 14).

Opublikuj

Opublikuj