Dodane przez Paulina - pt., 05/14/2021 - 10:38
Plakat do wydarzenia Spacery po peryferiach. 21 i 28 maja 2021, piątek, g. 12:00

Biblioteka Sopocka zaprasza na Spacery po peryferiach.

Prowadzący: Maria Stankiewicz, Anna Sowińska, Ewa Marczyńska, Aneta Gawrysiuk-Pusz, Alicja Dąbrowska

21 i 28 maja 2021, piątek, g. 12:00

Liczba miejsc ograniczona

Zapisy pod adresem e-mail: filia2@mbp.sopot.pl

Spacery po peryferiach to wędrówki od filii do filii mające na celu poznanie wszystkich placówek Biblioteki Sopockiej, ich specyfiki, księgozbioru i różnorodności organizowanych wydarzeń oraz wspólne poznawanie Sopotu.

Spotykamy się w każdy piątek w samo południe.

21 maja trasa: zbiórka przy pętli autobusowej przy stacji SKM Sopot Kamienny Potok – spacer do filii 8 – spacer na Brodwino do filii 7.

28 maja trasa: zbiórka na przystanku autobusowym Brodwino (vis-à-vis sklepu Merkus) – filia 7– spacer do filii 2.

Przed zapisaniem się na spacer bardzo prosimy o zapoznanie się z Regulaminem wydarzenia.