Dodane przez julia.zamiela@… - pt., 08/20/2021 - 07:22
Spacer po Sopocie „Razem w plenerze” 18 wrzesnia o godznie 11.00, Zielony plakat

Biblioteka Sopocka oraz filia nr 8 zapraszają na spacer po Sopocie „Razem w Plenerze”.

Spacer po ciekawych zakątkach sopockiej przyrody.

Spacer odbędzie się18 września (sobota) o godz. 11.00.

Zbiórka przy  SKM Kamienny Potok (pętla autobusowa)

Przewodnikiem będzie Włodzimierz Śliwiński prezes Koła Polskiego Klubu Ekologicznego „Sopockie Potoki”.

Pan Włodzimierz Śliwiński jest absolwentem WSWF w Gdańsku-Oliwie (1974), emerytowanym nauczycielem wychowania fizycznego w szkołach podstawowych Trójmiasta (w latach 1974-1984) oraz wykładowcą w WSWFiT w Sopocie na kierunku Turystyka i Rekreacja ; wraz ze studentami organizował i prowadził rajdy piesze po sopockiej przyrodzie.

Współpracuje z sopockimi szkołami i przedszkolami w zakresie wczesnej edukacji ekologicznej podczas zajęć na łonie sopockiej przyrody. Prowadził również ogólnodostępne spacery (bez ograniczeń wiekowych) w ramach cyklu „Sekrety sopockiej przyrody”.

Jego pasją jest fotografowanie przyrody, zaś mottem: Radosna aktywność.

Przed spacerem należy zapoznać się z regulaminem spaceru dostępnym do wglądu

w Filii nr 8 (Sopot, Mazowiecka 26) oraz na stronie www Sopockiej Biblioteki, a także zgłosić chęć udziału.

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem: 58 550 66 74 (w godzinach otwarcia filii).