Dodane przez Paulina - czw., 12/02/2021 - 13:03
Sam zrób świąteczny prezent! Warsztaty scrapbookingowe z Kurzą Stopką

Poszukujesz dobrego pomysłu na spersonalizowany prezent świąteczny? Masz dwie ręce gotowe do pracy i chęć do stworzenia jedynego w swoim rodzaju przedmiotu?

Wszystkich fanów domowego recyklingu, nadawania nowego życia zużytym przedmiotom, jak również kreatywnego tworzenia prezentów w warunkach domowych mamy przyjemność zaprosić na świąteczne warsztaty scrapbookingowe prowadzone przez specjalistów z Wydawnictwa Kurza Stopka.

Odbywające się w ramach projektu Biblioteczna Akademia Nauk warsztaty techniczne odbędą się 10 grudnia o 17:30.

Obowiązują zapisy mailowe: sopoteka@mbp.sopot.pl

Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu „Biblioteczna Akademia Nauk” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu z Funduszu Promocji Kultury.