Dodane przez Ola - czw., 12/29/2022 - 13:54
razem w plenerze plakat

Filia Kamionka Biblioteki Sopockiej ma przyjemność ponownie zaprosić na „Razem w plenerze” – spacer po ciekawych zakątkach sopockiej przyrody. Przewodnikiem będzie Włodzimierz Śliwiński, Prezes Koła Polskiego Klubu Ekologicznego „Sopockie Potoki”. Tym razem cel naszej wędrówki to źródła Swelini.

Spacery w ramach cyklu „Razem w plenerze” mają charakter wędrówek przyrodniczych, podczas których przewodnik opowiada o specyfice sopockiej przyrody, uwzględniając informacje na temat sopockich potoków, roślinności czy mijanych miejsc z ich ciekawą historią. Opowieści są okraszone anegdotami i wspomnieniami oprowadzającego grupę.

Czas trwania: ok. 2,5 godziny

Miejsce zbiórki: przystanek autobusowy Kamienny Potok SKM 04.

Cel spaceru: do źródeł Swelini.

Przed spacerem należy zapoznać się z regulaminem spaceru dostępnym do wglądu w filii Kamionka (Sopot, Mazowiecka 26) oraz na stronie www Biblioteki Sopockiej. Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem: 605 787 330 (w godzinach otwarcia filii).