Dodane przez Ola - wt., 01/24/2023 - 07:37
Pracownia Plastyczna plakat

Podstawowe informacje

Placówka
Data wydarzenia
-
Opis wydarzenia

„Pracownia plastyczna” to twórcze zajęcia plastyczne przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat, które od stycznia 2023 roku raz w miesiącu odbywać się będą w filii Kamionka Biblioteki Sopockiej. Poprowadzi je Agata Półtorak – artystka z ogromnym doświadczeniem warsztatowym i w pracy z dziećmi, mająca głowę pełną pomysłów i twórczych projektów, która skutecznie inspiruje dzieci do działania.  

Spotkania z cyklu „Pracownia plastyczna” pozwolą młodym artystom rozwinąć wyobraźnię oraz umiejętności manualne. Uczestnicy warsztatów będą mogli posmakować różnych oryginalnych technik plastycznych i znaleźć te, które odpowiadają im najbardziej. Razem z prowadzącą dołożymy starań, aby warsztaty plastyczne na Kamionce dawały młodym twórcom poczucie sprawczości i ogromną satysfakcję z ukończonych dzieł.  

Chcielibyśmy, aby zajęcia stanowiły też okazję do odpoczynku psychicznego dla dzieci szkolnych, by były dla nich formą własnej ekspresji twórczej i chwilą na złapanie oddechu między odrabianiem zadań domowych a zajęciami pozalekcyjnymi.  

W lutym zapraszamy na warsztat szycia ręcznego z elementami prostego zdobienia muliną.  Młodsze dzieci z gotowych półproduktów, starsze - samodzielnie wykonają pluszową maskotkę niedźwiedzia polarnego. Przy odrobinie cierpliwości uda się też pewnie wyhaftować muliną sierść i pyszczek misia, a może nawet uszyć proste ubranko.  

Liczba miejsc ograniczona. Na zajęcia obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 605 787 330.  

Dofinansowano za środków Miasta Sopotu. 

Opublikuj

Opublikuj