Dodane przez Ola - czw., 02/23/2023 - 10:31
pracownia plastyczna plakat

Podstawowe informacje

Placówka
Data wydarzenia
Opis wydarzenia

„Pracownia plastyczna” to twórcze zajęcia plastyczne przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat, które od stycznia 2023 roku raz w miesiącu odbywać się będą w filii Kamionka Biblioteki Sopockiej. Poprowadzi je Agata Półtorak – artystka z ogromnym doświadczeniem warsztatowym i w pracy z dziećmi, mająca głowę pełną pomysłów i twórczych projektów, która skutecznie inspiruje dzieci do działania.  

Spotkania z cyklu „Pracownia plastyczna” pozwolą młodym artystom rozwinąć wyobraźnię oraz umiejętności manualne. Uczestnicy warsztatów będą mogli posmakować różnych oryginalnych technik plastycznych i znaleźć te, które odpowiadają im najbardziej. Razem z prowadzącą dołożymy starań, aby warsztaty plastyczne na Kamionce dawały młodym twórcom poczucie sprawczości i ogromną satysfakcję z ukończonych dzieł.  

Chcielibyśmy, aby zajęcia stanowiły też okazję do odpoczynku psychicznego dla dzieci szkolnych, by były dla nich formą własnej ekspresji twórczej i chwilą na złapanie oddechu między odrabianiem zadań domowych a zajęciami pozalekcyjnymi.  

W marcu zapraszamy młodych artystów do stworzenia półprzestrzennego portretu lisa (lub ewantualnie innego zwierza) techniką tekturoplastyki, któremu dodamy kolorów, podmalowując go temperą. 

Liczba miejsc ograniczona. Na zajęcia obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 605 787 330.  

Dofinansowano za środków Miasta Sopotu. 

Opublikuj

Opublikuj