Dodane przez Ola - wt., 04/25/2023 - 09:22
pracownia plastyczna plakat

Podstawowe informacje

Placówka
Data wydarzenia
Opis wydarzenia

24 maja 2023 roku, godz. 17:00 

„Pracownia plastyczna” to twórcze zajęcia plastyczne przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat, które od stycznia 2023 roku raz w miesiącu odbywają się w filii Kamionka Biblioteki Sopockiej. Warsztaty prowadzi Agata Półtorak – artystka z ogromnym doświadczeniem warsztatowym i w pracy z dziećmi, mająca głowę pełną pomysłów i twórczych projektów, która skutecznie inspiruje dzieci do działania.  

Spotkania z cyklu „Pracownia plastyczna” pozwalają młodym artystom rozwinąć wyobraźnię oraz umiejętności manualne. Uczestnicy warsztatów mogą posmakować różnych oryginalnych technik plastycznych, by znaleźć te, które odpowiadają im najbardziej. Razem z prowadzącą dołożymy starań, aby warsztaty plastyczne na Kamionce dawały młodym twórcom poczucie sprawczości i ogromną satysfakcję z ukończonych dzieł.  

Chcielibyśmy, aby zajęcia stanowiły też okazję do odpoczynku psychicznego dla dzieci szkolnych, by były dla nich formą własnej ekspresji twórczej i chwilą na złapanie oddechu między odrabianiem zadań domowych a zajęciami pozalekcyjnymi.  

W maju podczas warsztatów młodzi artyści wykonają lustra z ramą zdobioną techniką mozaiki z pociętych płyt CD na Dzień Matki. 

Liczba miejsc ograniczona. Na zajęcia obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 605 787 330.  

Dofinansowano za środków Miasta Sopotu. 

Opublikuj

Opublikuj