Dodane przez Paulina - czw., 06/30/2022 - 05:47
Planszówkowe wtorki

Podstawowe informacje

Placówka
Data wydarzenia
Opis wydarzenia

Planszówkowe wtorki to wydarzenia w sam raz dla entuzjastów gier planszowych, którzy w sympatycznej atmosferze chcą sprawdzić swoje umiejętności i miło spędzić czas.

Wszystkie ze spotkań odbędą się W Sopotece, Kościuszki 14.

Na spotkania obowiązują zapisy. Przez Facebook bądź email.

Zagramy w Glen More II kroniki, Parki (+ dodatek), Cyklady, Cooper Island, Zaginiona wyspa Arnak, Everdell, Scythe

05.07

17:30 Glen More II Kroniki – w grze Glen More II: Kroniki uczestnicy wcielają się w naczelników szkockich klanów, które od wczesnego średniowiecza aż po wiek XIX starają się poszerzać swoje terytoria i zwiększać bogactwo

Parki + dodatek – gracze wcielają się w rolę turystów, którzy wędrują po szlakach, aby zobaczyć ciekawe miejsca, obserwować dziką przyrodę, robić zdjęcia i zwiedzać parki narodowe. Każda rozgrywka to nowa wycieczka, nowe parki, nowy ekwipunek i nowa przygoda!

12.07

17:30 Cyklady – Cyklady to gra, w której gracze będą mogli rozwijać swoje greckie miasta-państwa jednocześnie ostro konkurując i walcząc ze sobą.

17:30 Cooper Island – Cooper Island to gra strategiczna dla 2-4 graczy, w której zasiedlać będziecie półwyspy tytułowej Wyspy Coopera. Każdy z graczy dysponuje robotnikami, których rozmieszcza na akcjach w centralnej części wyspy. Każdy gracz ma do dyspozycji także między innymi małe i duże budynki oraz twierdze, które będzie stawiać na swoim półwyspie w ramach swoich akcji zdobywając punkty.

19.07

Arnak – zaginiona wyspa Arnak to gra łącząca mechaniki budowania talii i rozmieszczania robotników. Uczestnicy będą eksplorować kolejne zakątki planszy i odkrywać nieznane tereny, umiejętnie zarządzając zgromadzonymi zasobami.

Everdell – Everdell to dynamiczna gra oparta o mechanikę przydzielania pracowników. Uwodzi przepięknym wykonaniem i oferuje wiele dróg do zwycięstwa, dzięki czemu jej odkrywanie jest prawdziwą przyjemnością.

26.07

Scythe – to strategiczna gra planszowa dla jednego do pięciu graczy, w której wcielisz się przywódcę jednego z narodów Europii Wschodniej w alternatywnej rzeczywistości lat 20. ubiegłego stulecia.

Opublikuj

Opublikuj