Dodane przez Paulina - pt., 05/27/2022 - 10:55
Planszówkowe wtorki

Podstawowe informacje

Placówka
Data wydarzenia
Opis wydarzenia

Miesiąc z wydawnictwem Galakta

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Galakta na stołach sopotecznych w czerwcu wylądują ich największe hity! „Planszówkowe Wtorki” – przeznaczone są dla entuzjastów gier planszowych, którzy w sympatycznej atmosferze chcą sprawdzić swoje umiejętności i miło spędzić czas. Zapraszamy. Wszystkie ze spotkań odbędą się o godzinie 17:00 w Sopotece, Kościuszki 14. Na spotkania obowiązują zapisy. Przez Facebook bądź email.

7, 14, 21, 28.06

7.06 The Thing

The Thing: Gra planszowa przeniesie Was do wydarzeń znanych z kultowego filmu wyreżyserowanego w 1982 r. przez mistrza kina grozy, Johna Carpentera. Gra skupia się na umiejętnościach naśladowania i asymilacji Obcego, dzięki którym ukrywa swoją prawdziwą naturę pod osłoną fałszywego człowieczeństwa. Prawdziwym celem Obcego jest ucieczka z bazy i rozprzestrzenienie się po naszej planecie.

Gra od 14 lat, Do 8 osób

14.06 Tidal blades i Pademic

W Tidal Blades: Obrońcy rafy każdy gracz wciela się w młodego bohatera walczącego o tytuł Tidal Blade. Turniej trwa 5 dni i nocy. Gromadząc potrzebne zasoby i realizując wyzwania możesz maksymalnie wykorzystać możliwości swojego Bohatera i awansować w szeregach zawodników

Od lat 14, do 4 osób

Pandemic

Choroby rozprzestrzeniają się przerażająco szybko, a czas ucieka. Drużyna musi starać się powstrzymywać napór epidemii, na dotkniętych nimi obszarach oraz wynajdywać szczepionki.

Gra kooperacyjne od 14 lat, do 4 osób

21.06 Małe epickie podziemia oraz Wojna Szeptów

W Małych epickich podziemiach gracze wcielają się w grupę bohaterskich śmiałków, odkrywających straszliwe podziemia w poszukiwaniu ich Bossa. Za każdym rogiem, w każdym kolejnym pomieszczeniu na bohaterów czyhają gobliny, potworni sługusi i groźne pułapki.

Od lat 14, na 4 osoby

Wojna Szeptów

To oparta na strategicznym działaniu, ukrytych celach i zmiennej lojalności rywalizacyjna gra planszowa dla od 2 do 4 graczy. Pięć potężnych imperiów toczy wojnę o władzę nad światem, jednak gracze nie wcielą się we władcę żadnego z nich. Zamiast tego poprowadzą jedną z tajnych organizacji stawiających na zwycięzcę, manipulując tokiem działań wojennych

Od lat 10 , do 4 graczy

28.06 Wyspa dinozuaurów i Wysokie Napięcie

W grze Wyspa dinozaurów gracze wcielają się w zarządców parków dinozaurów. Powierzono wam ważne zadanie przeniesienia fantastycznych zwierząt okresów triasu, jury i kredy do epoki nowoczesności!

Od 8 lat, do 4 osób

Opublikuj

Opublikuj