Dodane przez Paulina - pt., 10/21/2022 - 05:49
Открытое пространство / Otwarta przestrzeń

Приглашаем на мероприятия в рамках проекта «Открытое пространство». Мероприятия пройдут в следующих филиалах: Broadway, Koc i Książka и Sopoteka.

Zapraszamy na wydarzenia w ramach projektu „Otwarta przestrzeń”. Wydarzenia odbędą się w filiach: Broadway, Koc i książka oraz Sopoteka.

Мечтаете о собственном кинотеатре? 3 ноября приглашаем вас в библиотечный кинозал, где, пользуясь нашей коллекцией фильмов, вы можете сами выбрать и скомпоновать репертуар.  В дополнение к фильму  предоставим удобное кресло, горячий кофе или чай с печеньками.

Записи: broadway@mbp.sopot.pl    тел. 519 720 786

Zapisy: broadway@mbp.sopot.pl  tel. 519 720 786

Gelli print. Звучит интересно, не так ли?

14 ноября в 16:30 приглашаем в наше "Открытое пространство", а именно в филиал Koc i książka детей oт 12 лет. Во время творческого мастер-класса будем отпечатывать с гелевых пластин красочные рисунки.

Записи: broadway@mbp.sopot.pl тел. 519 720 786

Gelli print. Brzmi ciekawie, prawda?

14 listopada o godz. 16:30 zapraszamy do naszej Otwartej przestrzeni, a mianowicie do filii Koc i książka dzieci od 12 r.ż. Podczas twórczych warsztatów będziemy odbijać kolorowe grafiki na płytkach żelowych.

Zapisy: broadway@mbp.sopot.pl tel. 519 720 78

Давно мечтали попробовать себя в  актёрском мастерстве? Приглашаем 22 ноября в 17:30 на открытую пробу Tеатра импровизации (плейбек)  Шпилька.  Плейбек –  это современное направление социального театра. Участие не требует профессионального мастерства, но необходимы репетиции и тренинги по развитию навыков Плейбек актера.

Записи: broadway@mbp.sopot.pl   тел. 519 720 786

Czy kiedykolwiek marzyliście o spróbowaniu swoich sił w aktorstwie? Jeśli tak, to zapraszamy 22 listopada o godz. 17:30 na próby otwarte Teatru improwizacji (playback) Szpilka! Playback to nowoczesny kierunek teatru społecznego. Uczestnictwo nie wymaga umiejętności zawodowych, ale konieczne są próby i szkolenia rozwijające umiejętności playback aktora.

Zapisy: broadway@mbp.sopot.pl tel. 519 720 786