Dodane przez Paulina - pon., 08/16/2021 - 10:22
plakat do spotkania autorskiego z krzysztofem bochusem. w tle grafiki znajduje się budynek biblioteki sopockiej, żółte elementy a'la ramki, informacje.

Wszystkich fanów kryminałów zapraszamy na kolejne wydarzenie organizowane przez Bibliotekę Sopocką w ramach cyklu „Sopot 1901-2021”. Tym razem naszym gościem będzie Krzysztof Bochus, który podczas spotkania w Sopotece opowie nam m.in. o roli Sopotu w „Martwym błękicie”, drugim tomie znanej i cenionej serii kryminalnej z radcą Christianem Abellem w roli głównej. Rozmowę poprowadzi Katarzyna Blaim-Gnatiuk, pomysłodawczyni i założycielka Sopockiego Klubu Kryminału.

Spotkanie odbędzie się 3 września o godz. 18:00 w Sopotece – galerii kultury multimedialnej. Rozmowa będzie transmitowana również na fanpage’ach Sopoteki i Biblioteki Sopockiej na Facebooku.

Na wydarzenie obowiązują zapisy. Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię, nazwisko i numer telefonu na adres: sopoteka@mbp.sopot.pl.

O autorze:

Dziennikarz, publicysta i wykładowca akademicki. Współautor książek o profilu historycznym. Sprawował kierownicze funkcje w wielu redakcjach, był m.in. redaktorem naczelnym miesięcznika „Sukces”.
Jego debiutem książkowym był „Czarny manuskrypt”, pierwsza część serii kryminalnej z radcą Christianem Abellem.
Prywatnie pasjonat historii, sztuki i dziejów rodzimego Pomorza.

(źródło: https://www.znak.com.pl/autor/Krzysztof-Bochus)