Dodane przez Paulina - czw., 09/16/2021 - 12:30
Lem dziś – konkurs fotograficzny

Rok Lema małymi kroczkami dobija do mety, dlatego by nie uśpić Waszej czujności na ostatniej prostej, ogłaszamy konkurs fotograficzny. Chcemy się przekonać, czy książki naszego wielkiego futurysty mogą być inspiracją dla dzisiejszych artystów.

Od 16 września do 15 listopada 2021 r. czekamy na Wasze zdjęcia. Wyślijcie je mailowo (sopoteka@mbp.sopot.pl) pocztą tradycyjną lub przynieście osobiście, w formie wydrukowanej, do Sopoteki.

W konkursie przewidzieliśmy cztery nagrody: główną i trzy wyróżnienia. Nagrodą główną w konkursie są słuchawki bezprzewodowe. Mamy również do rozdania książki Stanisława Lema od Wydawnictwa Literackiego oraz plakaty zaprojektowane Przemka Dębowskiego z okazji Roku Lema.

Wybrane zdjęcia konkursowe będzie można zobaczyć na listopadowej wystawie artystycznej w Sopotece.

Przed przystąpieniem do konkursu prosimy zapoznać się z regulaminem dostępnym poniżej.

Konkurs odbywa się w ramach projektu „Fantastyczna bibLEMteka” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.