Dodane przez Paulina - śr., 04/28/2021 - 07:35
Plakat do konkursu fotograficznego „Majówkow e-czytanie”

Majówkę spędzasz pod kocem z kubkiem herbaty w dłoni czy raczej pakujesz najpotrzebniejsze rzeczy i wyruszasz w świat?

Niezależnie od tego, którą opcję relaksu wybierzesz, chyba zgodzimy się, że majówka jest od odpoczynku i… czytania! Czytać można praktycznie w każdych warunkach, dlatego jesteśmy ciekawi, dokąd powędrują razem Wami majówkowe lektury.

W tym roku w czasie majówki zachęcamy do sięgnięcia po e-książki – czytać je można na wielu urządzeniach, nic nie ważą i dzięki temu można zabrać ze sobą ich dziesiątki bez uszczerbku dla kręgosłupa.

My do czytania rekomendujemy czytniki PocketBook, które możecie wypożyczyć w Sopotece.

Są lekkie, mieszczą się do kieszeni i… tutaj znajdziecie filmik prezentujący zalety tego urządzenia: https://www.facebook.com/953000024765158/videos/132100962150943
Do rzeczy!
Zadanie konkursowe polega na zrobieniu zdjęcia swojej e-książce w majówkowych okolicznościach. Do wygrania nasze gadżety biblioteczne i książki.

Na zdjęcia czekamy od 1 do 7 maja. Wysyłajcie je na adres bibliotekasopocka@gmail.com

Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.