Dodane przez julia.zamiela@… - czw., 05/12/2022 - 14:06
Otwarta przestrzeń: seans filmowy, 2 czerwca, godzina 16:30, Broadway

Tym razem zapraszamy Was na historię miłosną pięknej kurtyzany i ubogiego poety, osadzoną w kuluarach najsłynniejszego i najbardziej skandalizującego nocnego klubu Paryża przełomu XIX i XX wieku. Błyskotliwa, pompatyczna scenografia, głośna muzyka, imponujące efekty specjalne – ten film to wyjątkowe połączenie nowoczesnego kiczu popkultury i wyrafinowania klasycznych produkcji operowych.

В этот раз мы приглашаем вас на историю любви прекрасной куртизанки и бедного поэта, действие которой разворачивается за кулисами самого известного и скандального ночного клуба Парижа на рубеже 19 и 20 веков.Яркие помпезные декорации, громкая музыка, впечатляющие специальные эффекты –этот фильм является уникальным сплавом китча современной поп-культуры и изысканности классических оперных постановок.