Dodane przez aleksandra.bie… - pon., 01/03/2022 - 12:05
Finisaż wystawy Agaty Wróblewskiej-Boruckiej, 10 stycznia, godzina 16:30, filia Broadway

Biblioteka Sopocka zaprasza na finisaż wystawy obrazów autorstwa Agaty Wróblewskiej – Boruckiej „Okno na świat”. Agata Wróblewska –Borucka urodziła się 13 grudnia 1976 roku we Wschowie. Od piętnastego roku życia mieszka w Gdańsku. Podstawy warsztatu artystycznego zdobyła w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Gdyni Orłowie. Dobrze czuje się w malarstwie, jednak rysunek to jej mocna strona. Porusza się swobodnie w technikach rysunkowych, od piórka i ołówka po malarstwo pastelowe. Tematy poruszane w jej pracach to pejzaż, portret, ludzie, zwierzęta i duża doza wyobraźni. Autorka wielu wystaw indywidualnych w Polsce. Regularnie swoje prace pokazuje od 2008 roku.

Filia Broadway / Sopot, ul. Oskara Kolberga 9, 10 stycznia 2021 r. o godz. 16:30

Obowiązują zapisy pod adresem:
filia7@mbp.sopot.pl lub tel. 58 551 98 40

Liczba miejsc jest ograniczona.