Dodane przez Paulina - pon., 12/27/2021 - 10:32
Dzień Otwarty Miniteki

Podstawowe informacje

Placówka
Data wydarzenia
-
Opis wydarzenia

Zapraszamy do odwiedzenia Miniteki w nowej odsłonie! 10 stycznia przez cały dzień (12:00–19:00) zachęcamy do zwiedzania i udziału w atrakcjach skierowanych do dzieci.

godz. 12:00, premierowy spektakl Teatrzyku Pacynka

Zapraszamy na najnowszą sztukę, przygotowaną specjalnie na otwarcie Miniteki. Bohaterem spektaklu będzie pewien niesforny kotek. Po teatrzyku w Minitece pojawią się szare kotki do pomalowania na piękne kolory.

godz. 15:00, warsztaty plastyczne: kocie poduszeczki, dla dzieci od lat 5

Jeśli lubicie kotki, to zapraszamy do zrobienia małych, kocich poduszeczek. Będą one śliczną ozdobą waszych domowych półeczek.

godz. 17:00, Teatr Magicznych Baniek, dla całych rodzin

Spotkanie z Teatrem Magicznych Baniek to gwarancja familijnej zabawy! Aktor przenosi widzów w oniryczny świat teatru i magii. Kosmos bańkowy, w którym grawitacja nie istnieje, a ulotne struktury naprzemiennie pękając, to przenikając się ze sobą, tworzą sekwencję niezapomnianych wrażeń… działań, z których każde mogłoby pretendować do osobnego talent show! Zapraszamy do świata żywiołów, magicznych sztuczek i scenicznej zabawy.

Na dzieci czekają upominki.

Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy telefoniczne: 519720620

Liczba miejsc ograniczona. Wszystkie osoby biorące udział w wydarzeniach są proszone o wypełnienie Oświadczenia o stanie zdrowia, które można pobrać i przynieść wypełnione lub wypełnić na miejscu przed wydarzeniem. 

ul. Jakuba Goyki 1

Opublikuj

Opublikuj