Dodane przez julia.zamiela@… - pon., 08/22/2022 - 15:38
Dyskusyjny Klub Książki, 22 września, godzina 17:30, filia Literacka

Biblioteka Sopocka zaprasza do udziału w Dyskusyjnym Klubie Książki!

DKK to wieloletni wspólny projekt Instytutu Książki i Bibliotek Wojewódzkich. Pomysł oparty jest na założeniu, że nie trzeba być krytykiem, by czerpać przyjemność z rozmawiania o literaturze.

Jeżeli kochacie książki tak jak my i lubicie dyskutować, zapraszamy w każdy przedostatni czwartek miesiąca o godzinie 17:30 Usunięto obraz.

We wrześniu będziemy omawiać bestsellerową powieść Margaret Atwood “Opowieść podręcznej”. To wstrząsająca historia przedstawiająca uprzedmiotowienie kobiet w świecie ortodoksyjnego reżimu. Powieść została zekranizowana przez HBO.

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji przeczytać tej książki, można wypożyczyć egzemplarz w filii Literackiej przy ulicy Kraszewskiego 26, gdzie odbędzie się wydarzenie.

22 września 2022 | g. 17:30

Prowadzący: Anna Sowińska

Ilość miejsc ograniczona

Zapisy pod adresem e-mail: literacka@mbp.sopot.pl