Dodane przez Paulina - pt., 08/05/2022 - 09:31
Zapraszamy na spotkanie autorskie z Karoliną Balewską, które odbędzie się 7 września o godzinie 18:00 w Sopotece, Kościuszki 14. Karolina Balewska pochodzi z Gdańska, jednak już jako nastolatka odkryła w sobie pasję do podróżowania. To właśnie podczas jednej z wycieczek za granicę poznała swojego przyszłego męża, za namową którego postanowiła przeprowadzić się do Australii. Na co dzień prowadzi bloga „Moja Australia i świat”, korzystając ze swoich doświadczeń zbieranych w tym odległym od Polski zakątku świa

Podstawowe informacje

Placówka
Data wydarzenia
Opis wydarzenia

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Karoliną Balewską, które odbędzie się 7 września o godzinie 18:00 w Sopotece, Kościuszki 14.

Karolina Balewska pochodzi z Gdańska, jednak już jako nastolatka odkryła w sobie pasję do podróżowania. To właśnie podczas jednej z wycieczek za granicę poznała swojego przyszłego męża, za namową którego postanowiła przeprowadzić się do Australii. Na co dzień prowadzi bloga „Moja Australia i świat”, korzystając ze swoich doświadczeń zbieranych w tym odległym od Polski zakątku świata i opisując je dla internautów.

W książce „Droga do mojej Australii”, autorka postanowiła podzielić się historią swojej przeprowadzki do miejsca, które z rodzimej perspektywy możemy uznać za drugi koniec świata. Karolina Balewska opisuje ciekawostki dotyczące tamtejszej rzeczywistości. Opowiada o swoim codziennym życiu, o tym, co nadal zaskakuje ją w tamtejszych obyczajach i kulturze, a także dzieli się z czytelnikami najciekawszymi miejscami, których nie wolno przegapić, jeśli zawitamy już do świata kangurów. Wszystko okraszone jest fotografiami z prywatnych zbiorów autorki. 

Opublikuj

Opublikuj