Dodane przez Paulina - śr., 10/07/2020 - 08:34
Premiera filmu „Bibliotekarze czytają do poduszki, czyli Noc Bibliotek 2020” 10.10.20

Biblioteka Sopocka zaprasza na premierę filmiku
„Bibliotekarze czytają do poduszki, czyli Noc Bibliotek 2020”

10 października 2020, godz. 19:00
Fanpage Sopoteki

Z okazji tegorocznej edycji Nocy Bibliotek bibliotekarze Biblioteki Sopockiej przygotowali dla najmłodszych miłośników literatury coś, co przeniesie ich do magicznego świata bajek.
Mimo panującej pandemii i znalezienia się Sopotu w czerwonej strefie, mamy zamiar stworzyć „klimat na czytanie” (hasło tegorocznej edycji), bo nawet w czasie ograniczonych możliwości chcemy zachęcać do udziału w kulturze i dzielić się literaturą.
Wydarzenie zostało przeniesione do sieci. 10 października (sobota) o 19:00 na naszym fanpage'u będzie odbędzie się premiera filmiku z wyjątkowego czytania książek dla najmłodszych. Bibliotekarze przeczytają następujące opowiadania:
Anna Obiols, „Maja i jej świat. Ciekawość”, wyd. Adamada
Lina Żutaute, „Kuka Muka i skrzat Nieład”, wyd. Adamada