Dodane przez Ola - wt., 04/25/2023 - 09:56
biblioteka sąsiedzka maj plakat

Podstawowe informacje

Placówka
Data wydarzenia
Opis wydarzenia

Biblioteka Sopocka zaprasza na warsztaty organizowane w Kocu i książce w ramach Biblioteki Sąsiedzkiej. W maju odbędą się dwa wydarzenia:

Samodzielnia: Ryby z drewna. Oryginalna dekoracja (8 maja, 17:00)

Warsztaty plastyczno-rękodzielnicze dla dzieci w wieku szkolnym (7-13 lat)  

Podczas zajęć wykonamy szkielety ryb z drewna: nietypowy żart plastyczny, który może być ciekawą i oryginalną dekoracją.

Prowadzenie: Agata Półtorak 

Zapisy pod pod tel.: 661 591 544 

 

Biblioteka Sąsiedzka: „„Trzynaście much”  baśń irlandzka w konwencji teatru opowieści kamishibai (22 maja, 17:00)

Gawędziarsko-twórcze warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 3-10 lat. W ramach plastycznej części spotkania wykonamy wilka w technice piankorytu odbitego na płótnie. 

Zapisy pod pod tel.: 661 591 544 

 

Agata Półtorak – z wykształcenia nauczyciel nauczania początkowego. Od wielu lat jej życie zawodowe krąży wokół dzieci, literatury dziecięcej i różnych form twórczości plastycznej. Ilustruje i pisze książki dla dzieci, prowadzi stałe zajęcia plastyczne i twórcze, od kilku lat zajmuje się bajarstwem. Na warsztatach gawędziarskich dla dzieci opowiada baśnie z różnych stron świata w technice teatru  kamishibai lub żywej gawędy ubarwianej dźwiękami rozmaitych instrumentów. Po wysłuchaniu i przedstawieniu dzieci wspólnie z rodzicami wykonują pracę plastyczną związaną z tematem danej baśni. 

Opublikuj

Opublikuj