Dodane przez Ola - wt., 01/24/2023 - 08:53
Biblioteka sąsiedzka plakat

Biblioteka Sopocka zaprasza na warsztaty organizowane w Kocu i książce w ramach Biblioteki Sąsiedzkiej. W lutym odbędą się dwa wydarzenia:

Samodzielnia: Zimowy las (6 lutego, g. 17:00)
warsztaty plastyczno-rękodzielnicze dla dzieci w wieku szkolnym (7-13 lat)
Przy pomocy tuszu i farb plakatowych namalujemy dekoracyjne obrazy przedstawiające las zimą, a może też jego mieszkańców. W czasie malowania wykorzystamy technikę maskowania taśmą malarską lub samoprzylepnym papierem.
Prowadzenie: Agata Półtorak
Zapisy pod nr tel.: 661 591 544

Biblioteka Sąsiedzka: „Trzy siostry u władcy wichrów" baśń niemiecka w konwencji teatru kamishibai (20 lutego, 17:00)
Gawędziarsko-twórcze warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 3-10 lat. Po wysłuchaniu i przedstawieniu dzieci wspólnie z rodzicami wykonują pracę plastyczną związaną z tematem danej baśni. W plastycznej części spotkania uczestnicy wykonają małe makiety z igloo i eskimoskiem.
Zapisy pod nr tel.: 661 591 544

Agata Półtorak – z wykształcenia nauczyciel nauczania początkowego. Od wielu lat jej życie zawodowe krąży wokół dzieci, literatury dziecięcej i różnych form twórczości plastycznej. Ilustruje i pisze książki dla dzieci, prowadzi stałe zajęcia plastyczne i twórcze, od kilku lat zajmuje się bajarstwem. Na warsztatach gawędziarskich dla dzieci opowiada baśnie z różnych stron świata w technice teatru kamishibai lub żywej gawędy ubarwianej dźwiękami rozmaitych instrumentów.