Dodane przez Paulina - pon., 11/08/2021 - 10:27
Ankieta dla czytelników

Biblioteka Sopocka i wszystkie jej filie to miejsca tworzone z pasją przez ludzi, którzy kochają książki. Chcemy, by nasza Biblioteka była przestrzenią, do której chętnie przychodzicie, spędzacie w niej czas, wypożyczając książki i biorąc udział w rozmaitych wydarzeniach.

Aby lepiej poznać Wasze potrzeby, oczekiwania, a także literackie marzenia, przygotowaliśmy krótką ankietę. Jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie ok. 10 minut.

Wszystkie odpowiedzi są dla nas niezwykle ważne, ponieważ pozwolą lepiej zaprojektować program wydarzeń, czy uzupełnić księgozbiór o tytuły i autorów, których szczególnie lubicie.

Nie obiecujemy, że wszystkie marzenia uda się nam spełnić od razu, ale na pewno zrobimy wszystko, byście byli z naszej Biblioteki jeszcze bardziej zadowoleni :)

Ankiety w wersji papierowej można wypełnić w każdej filii Biblioteki lub zabrać do domu.

Na ankiety czekamy do 5 grudnia 2021.
Dziękujemy za czas poświecony na wypełnienie ankiety.

LINK DO ANKIETY: https://forms.gle/ktn7LWafoBcrVQ7c7