Dodane przez sabina.uraczyn… - pon., 08/24/2020 - 06:54
Ramię w ramię z Bohaterem
Podstawowe Informacje

Biblioteka Sopocka zaprasza mieszkańców Trójmiasta do udziału w naszym projekcie "Ramię w ramię z Bohaterem". Wybraliśmy 6 grup postaci związanych z miastem, różnymi dziedzinami życia, funkcjonujących w różnych realiach historycznych. Podczas wydarzeń projektowych uczestnicy będą mieli możliwość zwiedzenia mniej znanych miejsc w Sopocie, idąc śladami artystów, pisarzy, sportowców, Polonii Sopockiej, bohaterów powojennych, czy też podążając szlakiem kryminalnym.

Od spotkań autorskich, poprzez promocję nowości wydawniczych, głównie biografii poświęconym ich życiu i twórczości, po wykłady i najważniejsze - spacery śladami tych wyjątkowych ludzi.

Wszystkie wydarzenia będą miały charakter otwarty, z możliwością dołączenia w dowolnym momencie, i opisywane będą na dedykowanym blogu projektowym.

Start spaceru odbywa się pod pomnikiem Władysława Bartoszewskiego przy budynku Sopot Centrum.

Na wydarzenie można zapisać się w dowolnej Filii naszej Biblioteki (również telefonicznie).
Po zapisaniu się należy odebrać darmową wejściówkę w Sopotece maksymalnie 20 minut przed planowanym wydarzeniem.

REGULAMIN SPACERÓW