Dodane przez aleksandra.bie… - czw., 09/22/2022 - 12:39
Wystawa fotografii Danuty Kobylarz, od 5 października do 14 grudnia, w godzinach otwarcia filii Kamionka

Biblioteka Sopocka zaprasza do filii Przylesie na wystawę fotografii Danuty Kobylarz wykonanych w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym „Spotkane przy drodze…”

Wystawa będzie dostępna od 5 października do 14 grudnia w godzinach otwarcia filii.

Przylesie / Sopot, ul. 23 Marca 77C

Danuta Kobylarz jest członkiem Klubu Turystów Pieszych "Bąbelki" i sympatykiem Stowarzyszenia GR3miasto, które w uzupełnieniu wycieczek rowerowych, organizuje także wędrówki piesze. Danusia, często angażuje się w poszerzanie naszej wiedzy o ciekawostki skrywające się w lasach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Wieloletnie wędrówki pozwoliły poznać jej mnóstwo ciekawych stworzeń i miejsc, które (z talentem i humorem) fotografuje.