Dodane przez Paulina - śr., 12/28/2022 - 10:32
pracownia plastyczna z agatą półtorak

Podstawowe informacje

Placówka
Data wydarzenia
Opis wydarzenia

„Pracownia plastyczna” to twórcze zajęcia plastyczne przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat, które od stycznia 2023 roku raz w miesiącu odbywać się będą w filii Kamionka Biblioteki Sopockiej. Poprowadzi je Agata Półtorak – artystka z ogromnym doświadczeniem warsztatowym i w pracy z dziećmi, mająca głowę pełną pomysłów i twórczych projektów, która skutecznie inspiruje dzieci do działania.  

Spotkania z cyklu „Pracownia plastyczna” pozwolą młodym artystom rozwinąć wyobraźnię oraz umiejętności manualne. Uczestnicy warsztatów będą mogli posmakować różnych oryginalnych technik plastycznych i znaleźć te, które odpowiadają im najbardziej. Razem z prowadzącą dołożymy starań, aby warsztaty plastyczne na Kamionce dawały młodym twórcom poczucie sprawczości i ogromną satysfakcję z ukończonych dzieł.  

Chcielibyśmy, aby zajęcia stanowiły też okazję do odpoczynku psychicznego dla dzieci szkolnych, by były dla nich formą własnej ekspresji twórczej i chwilą na złapanie oddechu między odrabianiem zadań domowych a zajęciami pozalekcyjnymi.  

Podczas styczniowych zajęć (25 stycznia o 17:00) zapoznamy się z techniką kalkografii polegającą na tworzeniu odbitek tuszu z kalki biurowej. 

Liczba miejsc ograniczona. Na zajęcia obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 605 787 330.  

Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu „Miniart” dofinansowanego ze środków Miasta Sopotu. 

Opublikuj

Opublikuj