Dodane przez Paulina - wt., 02/09/2021 - 07:42
Czy ptaki jedzą rodzynki? Filmik o dokarmianiu ptaków

Biblioteka to przede wszystkim regały z książkami, sale konferencyjne i warsztatowe, pracownie komputerowe, ale też przestrzeń wokół. Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, że Wasz ogród może stać się domem dla wielu stworzeń?
Nasz ogród biblioteczny znajdujący się przy ul. Obrońców Westerplatte już niebawem zamienimy na park przy ul. Goyki otaczający naszą nową siedzibę i Art Inkubator.
Chcemy, by na terenie wokół instytucji dobrze czuli się nie tylko nasi czytelnicy, rezydenci, goście, ale również naturalni mieszkańcy parku, czyli zwierzęta. Z tej okazji we współpracy z Jackiem Karczewskim – przyrodnikiem, ornitologiem, autorem książek o ptakach, członkiem stowarzyszenia Jestem na pTAK!, nagraliśmy edukacyjny film „Czy ptaki jedzą rodzynki?”. Serdecznie zapraszamy do oglądania i słuchania, a przede wszystkim wykorzystywania nabytej wiedzy na terenie własnego ogrodu czy balkonu, by ptasi goście mogli czuć się jak u siebie w domu.

Zapraszamy na premierę filmiku 16 lutego o 9:00.
Partnerem odcinka jest Goyki 3 Art Inkubator.