Dodane przez Paulina - czw., 04/08/2021 - 08:07
Projekt Biblioteki pt. „Idzie nowe!”
Podstawowe Informacje

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych” oraz logotypu Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

Szkolimy się!

Nasz wniosek „Idzie nowe!” otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu z Funduszu Promocji Kultury. 

Jest to projekt napisany przez bibliotekarzy z myślą o bibliotekarzach.
Jego głównym celem jest podniesienie standardu oferowanych przez nas usług dzięki rozwijaniu kompetencji zawodowych za sprawą udziału w szkoleniach. 
Szkolenia takie jak: animacje czytelnicze dla dzieci czy od książki do gry, przygotują nas na dostosowanie się do potrzeb naszych młodych czytelników.

Współczesna biblioteka musi szybko reagować na zmiany związane z rozwojem technologicznym. Dla nas oznacza to konieczność zdobywania nowych umiejętności, które pozwolą nam na skuteczniejsze działania w zakresie promocji czytelnictwa. Oznacza to także potrzebę wdrażania nowych narzędzi i usług, które zatrzymają w bibliotece użytkowników młodych.