Dodane przez admin - wt., 10/01/2019 - 10:42
Plakat wystawy Katarzyny Sochy

Zapraszamy na pierwszą wystawę obrazów Pani Katarzyny Sochy, na której będzie można oglądać prace w stylu Vedic art (około 55 abstraktów) i kilkanaście obrazów w bardziej konwencjonalnych stylach.

Od autorki:

Mam nadzieję, że okażą się inspirujące i pozwolą odpocząć od zgiełku codzienności, dając wytchnienie waszej duszy...

Wernisaż uświetni Ionna, tancerka która swoim występem zabierze nas w inny wymiar kobiecości, fizyczności i uczuciowości, otwierając wasze wnętrza i dusze na inną percepcję sztuki.

Dla chętnych gości odbędzie się wspólne malowanie obrazu i konkurs, gdzie będzie można otrzymać upominek w postaci jednego z moich obrazów.

Do zobaczenia!

PS
Z uwagi na planowane drobne przekąski i napoje, proszę o potwierdzenie uczestnictwa.