Dodane przez admin - wt., 10/01/2019 - 07:39
Plakat wernisażu wystawy Oli Fronc

Filia Broadway zaprasza na
Wernisaż wystawy Oli Fronc „Co jest we mnie żywe teraz?”
7 października 2019 r. o godzinie 17.30
Sopot Brodwino, ul. Kolberga 9

„Obraz to obszar poszukiwania autentyczności zakodowanej plastycznie. Balansowanie pomiędzy żywym i martwym. Co jest teraz tak bardzo żywe i aktualne we mnie, że aż potrzebuję to zobrazować? Czy to co powstało jest na tyle silne, żeby się utrzymać na powierzchni płótna? A może jest już nieaktualne, martwe? Czy może autentycznością tej chwili będzie rozmazanie, zamazanie, przemalowanie?”

Ola Fronc – ur. 10 kwietnia 1990 w Pabianicach, w 2014 obroniła dyplom na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku w pracowni prof. Jerzego Ostrogórskiego. Mieszka i pracuje w Gdańsku, zajmuje się malarstwem oraz tatuowaniem.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej artystki: www.olafronc.com.
Wystawę będzie można oglądać w dniach 7.10 – 31.10 w godzinach otwarcia biblioteki.