Dodane przez admin - pon., 02/24/2020 - 13:03
Spotkanie Sopockiego Klubu Kryminału 6.03.20

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na spotkanie Sopockiego Klubu Kryminału.

6 marca 2020 r., godz. 18.00
ul. Tadeusza Kościuszki 14, Sopot Centrum

Prowadzenie: Katarzyna Blaim-Gnatiuk
Sopocki Klub Kryminałów jest inicjatywą adresowaną do wielbicieli literatury kryminalnej, dla których przyjemność czytania to nie wszystko. Spotkania Klubu pozwalają miłośnikom sensacyjnych historii na wymianę myśli i opinii o książkach ulubionego gatunku. Co warto czytać i w ogóle – dlaczego kryminał?

Spotkania mają formułę otwartą. Mogą w nich uczestniczyć wszyscy, którzy chcieliby podyskutować o gatunku, który ostatnimi laty przeżywa swoisty renesans. Istotą każdego spotkania jest jeden konkretny temat. Członkowie mogą zgłaszać swoje propozycje tematów do omówienia na forum Sopockiego Klubu Kryminału.

(Regulamin organizacji imprez/wydarzeń kulturalnych znajduje się na stronie Biblioteki).