Dodane przez admin - pt., 10/18/2019 - 09:00
Plakat Razem w Plenerze

Filia nr 8 Sopockiej Biblioteki serdecznie zaprasza na
„Razem w Plenerze”. Spacer po ciekawych zakątkach sopockiej przyrody.

9 listopada (sobota) o godz. 11.00 zbiórka na przystanku SKM
Sopot Kamienny Potok

Przewodnikiem będzie Włodzimierz Śliwiński współzałożyciel i prezes Koła Polskiego Klubu Ekologicznego „Sopockie Potoki”.
Pan Włodzimierz Śliwiński jest absolwentem WSWF w Gdańsku-Oliwie (1974), emerytowanym nauczycielem wychowania fizycznego w szkołach podstawowych Trójmiasta (w latach 1974-1984) oraz wykładowcą w WSWFiT w Sopocie na kierunku Turystyka i Rekreacja ; wraz ze studentami organizował i prowadził rajdy piesze po sopockiej przyrodzie.
Współpracuje z sopockimi szkołami i przedszkolami w zakresie wczesnej edukacji ekologicznej podczas zajęć na łonie sopockiej przyrody. Prowadził również ogólnodostępne spacery (bez ograniczeń wiekowych) w ramach cyklu „Sekrety sopockiej przyrody”.
Jego pasją jest fotografowanie przyrody, zaś mottem: Radosna aktywność.

(Regulamin organizacji imprez/wydarzeń kulturalnych znajduje się na stronie Biblioteki).