Dodane przez admin - śr., 12/04/2019 - 09:24
plakat warsztatów dla seniorów

Filia Broadway Biblioteki Sopockiej i Sopockie Domy Sąsiedzkie zapraszają na warsztaty plastyczne dla Seniorów „Radość tworzenia”.
Temat grudniowych zajęć to „Choinka w różnych odsłonach”.
Warsztaty poprowadzi Krystyna Skowron.

2 i 16 grudnia 2019 r. w godzinach 15.00 -17.00 /poniedziałki/

Krystyna Skowron
Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Gdańsku. Brałam udział w wielu wystawach, warsztatach, konkursach oraz plenerach. Będąc na emeryturze w dalszym ciągu realizuję swoje pasje i marzenia w dziedzinie różnych technik plastycznych i rękodzieła. Bliskie są mi: papieroplastyka, malarstwo, decupage, quilling, haft, malowanie na szkle oraz techniki mieszane.
Od wielu lat współpracuję z Sopocką Biblioteką oraz ze Stowarzyszeniem Pomocy Osobom Niepełnosprawnym SPON w Sopocie, gdzie prowadzę terapię zajęciową.
źródło: Krystyna Skowron

(Regulamin organizacji imprez/wydarzeń kulturalnych znajduje się na stronie Biblioteki).