Dodane przez admin - czw., 03/26/2020 - 10:04
Kwarantanna? Nie od książek! Wyzwanie książkowe w czasach zarazy

Podstawowe informacje

Data wydarzenia
Opis wydarzenia

Pandemia zmusza część nas do ograniczenia swojej przestrzeni życiowej do czterech ścian własnego mieszkania. I choć robimy to dla bezpieczeństwa swojego i innych, to sytuacja jest naprawdę ekstremalna.

W związku z tym, trochę dla zabicia czasu, trochę dla rozrywki, trochę dla wzruszeń, trochę dla wyjścia do innego świata bez wychodzenia z domu rzucamy wyzwanie czytelnicze wszystkim pozostającym w domowej kwarantannie.

To idealny czas na nadrobienie książkowych zaległości, sięgnięcie po klasykę, przypomnienie sobie tego, co czytaliśmy już dawno czy dokończenie nigdy-niedokończonych-książek-bo-nigdy-nie-było-czasu.

Wydarzenie będzie trwało tak długo, jak długo będzie trwała wyjątkowa sytuacja związana z pandemią. Liczymy na to, że będziemy dzielić się opiniami nt. przeczytanych książek, wymieniać uwagami, oceniać, dyskutować, zachwycać się i wręcz przeciwnie. ;)

Dołączajcie do wydarzenia na FB Biblioteki Sopockiej (link poniżej), niech trafi na każdy kraniec internetów, zachęcajcie rodzinę, przyjaciół i znajomych do podjęcia wyzwania!


#zostanwdomu #czytajksiazki #czytamydobrze #niezostawiamyczytelnika

Opublikuj

Opublikuj