Dodane przez admin - pon., 09/30/2019 - 07:12
Plakat konkursu fotograficznego

Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie Filia nr 8 zachęca do udziału w konkursie fotograficznym "KRAJOBRAZ W OBIEKTYWIE".

Konkurs przeznaczony jest dla klas IV-VIII uczniów szkół podstawowych i ma zasięg ogólnopolski.

Prace należy składać w terminie od 01 października do 31 grudnia 2019 r.

Technika wykonania prac jest dowolna. Uczestnicy mogą wykonać fotografie cyfrowe lub analogowe nawiązujące do tematyki konkursu. Dopuszcza się: korektę polepszającą jakość zdjęć (wyostrzanie, kontrast, nasycenie, rozjaśnienie). Zdjęcia poddane obróbce graficznej (np. dodawanie bądź usuwanie jakichkolwiek elementów) oraz powstałe w wyniku łączenia różnych fotografii (kolaże i fotomontaże) nie będą akceptowane. Zdjęcia wystawione do konkursu powinny być kolorowe i wywołane lub wydrukowane w dowolnym formacie.

Zdjęcia należy dostarczyć na adres: Miejska Biblioteka Publiczna im. Józefa Wybickiego FILIA NR 8, ul. Mazowiecka 26, 81-852 Sopot, z dopiskiem na kopercie: „Konkurs fotograficzny - Krajobraz w obiektywie”.

Wyniki konkursu zostaną podane na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej (www.mbp.sopot.pl) 15 stycznia 2020.

Szczegółowe dane dotyczące konkursu (regulamin, karta zgłoszenia, zgody rodziców) są dostępne na stronie Biblioteki: www.mbp.sopot.pl

Wszelkie informacje o konkursie można otrzymać pod nr tel. 58 550-66-74 bądź wysyłając pytania na adres e-mail: filia8@mbp.sopot.pl