Dodane przez admin - wt., 03/10/2020 - 15:13
Koronawirus aktualizacja

W związku z epidemią koronawirusa informujemy, iż:
1. Ze względów bezpieczeństwa WSZYSTKIE wydarzenia w całej Bibliotece są odwołane.
2. Każdy czytelnik ma możliwość wypożyczenia do 6 woluminów w Filii.
3. Od dzisiaj do odwołania kody do Legimi bibliotekarze będą podawać telefonicznie: aby uzyskać kod należy podać swój numer karty i mieszkać w Sopocie.
4. Od dzisiaj do odwołania w Sopotece nie pożyczamy słuchawek.

Na bieżąco monitorujemy sytuację i w przypadku wytycznych ze strony właściwych organów w sprawie odwołania wydarzeń, niezwłocznie podejmiemy stosowne działania i poinformujemy o nich na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.
Ponieważ zależy nam na dobrym samopoczuciu i zdrowiu naszych odbiorców podwajamy czujność i bezwzględnie przestrzegamy zasad ochrony przed wirusami.

Dlatego właśnie podjęliśmy działania zapobiegawcze, które sprzyjają ochronie czytelników.
Odkażamy płynem dezynfekującym:
✔️ klamki
✔️ przyciski spłuczek w toaletach

Zachęcamy do tego, by przestrzegać podstawowych zasad higieny (w tym przede wszystkim mycia rąk). Apelujemy o nieprzychodzenie do Biblioteki, jeżeli nie czują się państwo w stu procentach zdrowo.

Wszystkie komunikaty dotyczące wydarzeń organizowanych w przyszłości oraz funkcjonowania Biblioteki będą podawane na bieżąco w mediach społecznościowych oraz stronie internetowej.