Spotkanie/Dorośli

Z Australii do Polski na motocyklu - spotkanie podróżnicze w Sopotece, 13.12.2017, 18.00

13
Plakat - 1man1ride, 13.12.2017, Sopoteka Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na spotkanie podróżnicze – Z Australii do Polski na motocyklu!
13 grudnia 2017 r.
ul. Tadeusza Kościuszki 14
Sopot Centrum

Od autora:
Zawsze marzyłem o podróżowaniu na motocyklu, ale zawsze coś przeszkadzało: czas, pieniądze, praca albo chociaż to, że nie miałem motocykla... W lipcu 2016 kupiłem moją pierwszą maszynę Suzuki V-Strom, a już w lutym 2017 ruszyłem w samotną podróż do domu. Z Sydney do Sopotu. Bez doświadczenia i bez prawidłowego rozplanowania. Rzuciłem wszystko i zacząłem jechać, jechać w poszukiwaniu przygody!

Na spotkaniu dowiesz się:
1. Czy rzeczywiście wszystko w Australii chce Cię zjeść?
2. Jak się uczyłem jeździć na motocyklu i jak bezdroża Australii szybko zweryfikowały moje umiejętności?
3. Jak byłem na 3 weselach w Indonezji?
4. Czy Pakistan rzeczywiście jest niebezpieczny?
5. Jak radziłem sobie z samotnością?
6. Jak pomyliłem się w szacunkach i zamiast 35000 km przejechałem 42000 km?

Odwiedzone kraje: